Brewery Technology

  • -
  • 11 září 2020

O nás – CZ

Naše společnost BEERTECHNOLOGY s.r.o. se zabývá výrobou, dodávkami a poradenstvím v oblasti pivovarnictví. Sdružuje odborníky, inženýry a sládky, kteří se zabývají výrobou piva studenou a teplou technologií. Česká společnost BEERTECHNOLOGY Ltd. vyrábí a prodává mobilní kontejnerové pivovary pod názvem CONTAINER BREWERY.

Samozřejmostí je také dodávka surovin pro výrobu piva, poradenství a kompletního zaškolení personálu. Po osmi letech vývoje společnost dodává zákazníkům plnohodnotný pivovar, jež je zabudovaný do standardizovaného přepravního kontejneru – 20’HC PW.

Pokud se rozhodnete stát se výrobcem piva, můžete si myslet, že cesta vpřed může být obtížná.

BEERTECHNOLOGY Ltd. je česká společnost a my jsme tu od toho, abychom vám pomohli splnit si sen – když víte, že chcete vařit pivo, máte potřebné prostředky na investování do svého projektu, můžete začít provozovat svůj mikropivovar. Jsme tu, abychom vám poradili a pomohli vám během vaší cesty.

Jsme společnost, která dodává a instaluje celý „mikropivovar“, tak abychom vám pomohli vyrobit první sklenici oroseného točeného piva.

O PIVU

Pivo je oblíbený alkoholický pěnivý nápoj vyrobený kvašením sladu, vody a chmele. Výroba piva má v České republice dlouhou tradici a vzniká zde jeden z typů piva, plzeňské pivo. V současné době se Česká republika řadí mezi země s největší spotřebou piva v Evropě. Česká piva běžně vyhrávají v pivních soutěžích a anketách po celém světě. Tato malá země v srdci Evropy nabízí obrovské profesionální kapacity v pivovarnickém průmyslu, bez ohledu na to, zda se jedná o fanoušky zlatých nápojů, specialisty nebo technologické společnosti zabývající se stavbami pivovarů.

Zpět na realizace

Nejnovější příspěvky

img
img
img